Pozvánka na Veletrh China Brand Show Poland 2017 ve dnech 13. - 15. září 2017 - pro členy OHK UL doprava, ubytování, polopenze - ZDARMA

Související soubory

Pozvánka
Adobe AcrobatPDF | 120,12 kBuložit
Závazná přihláška
Dokument MS WordDOC | 107 kBuložit

Vážení členové OHK UL,

 
dovolte nám informovat Vás, že ve dnech 13. - 15. 9. 2017 se ve Varšavě uskuteční Veletrh China Brand Show Poland 2017.
 
Jedná se o skvělou příležitost, jak získat obchodní kontakty, prohlédnout si tisíce výrobků a odnést si informace potřebné k podnikání. Cílem veletrhu je také umožnit zájemcům setkat se s čínskými společnostmi, nechat se inspirovat ke své práci, podpořit rozvoj firem a získat rady odborníků na obchodování s Čínou, na témata – jak a kde začít obchodovat, na co si dávat pozor a mnoho dalších.
 
Výstava se tentokrát zaměří na: textil a oděvy, nábytek, domácí spotřebiče, stavební materiály, osvětlení, domácnost a dárky, potraviny, gumové výrobky pneumatiky, autosoučástky, obráběcí stroje či bezpečnostní zařízení.
 
U této příležitosti pro Vás organizujeme ve dnech 13. - 15. 9. 2017 možnost účastnit se tohoto veletrhu. Pro členy OHK UL je zajištěn níže uvedený program:
-          13. 9. 2017 (středa) v dopolední hodinách odjezd z UL, odpoledne ubytování v centru Varšavy, odkaz na hotel zde(dvoulůžkové pokoje)
-          14. 9. 2017 (čtvrtek) snídaně v hotelu, návštěva veletrhu, oběd na veletrhu, odpoledne volný program
-          15. 9. 2017 (pátek) snídaně v hotelu, návštěva veletrhu, oběd na veletrhu, odpoledne odjezd do UL
 
Výše uvedené služby (doprava, ubytování, strava, vstup na výstaviště) jsou pro naše členy OHK UL zajištěny zdarma. V této souvislosti bude hrazen pouze manipulační poplatek, který je pro členy OHK UL 2 000 Kč bez DPH na osobu.
 
V případě vašeho zájmu zašlete závaznou přihlášku (viz příloha) na email jelena.smejkalova@ohk-ul.cz, nejpozději do 16. 8. 2017. Počet míst je omezen!

Rychlé odkazy