≡≡ MENU

HLAVNÍ MENU

Pohybem zabojujem s covidem (Běh pro hospic – Litoměřice – 3. 10. 2020)

Vážení kolegové,

složitá situace letošního roku ovlivnila nejen podnikání nás všech, ale také fungování řady zařízení, které jsou na naší podpoře a darech závislé. Již několik let se snažím pomáhat Hospicu sv. Štěpána v Litoměřicích. S jejich prací mám osobní zkušenost a ta mě vedla k tomu, že právě jim věnuji já osobně a i naše firma svou významnou podporu. Letos jsem již počtvrté ambasadorem Běhu pro hospic, který se poběží 3. 10. v Litoměřicích. Prostřednictvím své ambasadorské výzvy se snažím oslovovat své přátele, kolegy, obchodní partnery i širokou veřejnost, aby finančně hospic podpořili.

Vím, že téma péče o lidi v závěru jejich života není zrovna reklamně atraktivní, o to víc je však potřebné.

Pokud je vám toto téma blízké nebo pokud jste byli zvyklí, že jste se v podzimním čase účastnili charitativního běhu Komory, který se letos nekonal, budu ráda za jakoukoliv částku, kterou hospic podpoříte. Vaše příspěvky 100% nepřijdou vniveč, protože já poběžím za všech okolností, tedy i v případě, že by se akce z nařízení vlády musela zrušit.

Všichni dárci, kteří podpoří mou výzvu do 1. 10. budou uvedeni na mém triku formou textu či loga. Příspěvky (dary) jsou odečitatelné z daní – hospic zasílá hromadně potvrzení o daru vždy na začátku kalendářního roku, pokud zaškrtnete, že potvrzení požadujete.

Jak s oblibou říkám, není malých darů, hlavně když je jich hodně.

https://www.darujme.cz/2403255

Jitka Kopecká, Jasnet spol. s r.o.

 

Copyright © 2020 Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem