≡≡ MENU

HLAVNÍ MENU

BĚH UPŘÍMNÝCH SRDCÍ dne 14. září 2019

Vážené dámy a pánové,

v sobotu dne 14. září 2019 bude od 14:30 hod. pod záštitou Okresní hospodářské komory Ústí nad Labem odstartována týmová štafeta na 3 km o pohár OHK UL. Závod se uskuteční v rámci 4. ročníku Běhu upřímných srdcí na jezeře Milada u Chabařovic, jehož pořadatelem je Nadační fond Upřímné srdce.

Sestavte tříčlenné firemní běžecké týmy a zaregistrujte se k závodu na www.uprimnesrdce.cz/beh/, pomůžete tak těm, kteří Vaši pomoc potřebují!

Registrací jednoho týmu (3 x 300 Kč) přispějete celým registračním poplatkem, tedy celkem 900 Kč hendikepovaným dětem. Neváhejte a zaregistrujte svůj tým! Závodní družstvo sestavte ze svých zaměstnanců, dětí, manželů, manželek, kamarádů i sousedů! Pro Vaše děti je připraven bohatý doprovodný program a je třeba dodat, že celá akce se koná na pláži jezera Milada a můžeme se v případě dobrého počasí i koupat.

Těšíme se na setkání, jste Všichni srdečně zváni, ať už jako závodníci či fandové příjemné a smysluplné zábavy!

Pozn.: z technických důvodů (viz GDPR) je nutné, aby byl každý ze tříčlenného týmu zaregistrován samostatně, a to pod stejným názvem týmu. Následně Vám na Vámi zadaný kontaktní email přijde informace o potvrzení registrace a k platbě startovného (viz 3 x 300 Kč).

.

 

 

Copyright © 2019 Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem