≡≡ MENU

HLAVNÍ MENU

Centrum osobního růstu nově v Ústí nad Labem

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si Vás informovat o nově otevřené Koučovně v ulici Pivovarská 1, v centru Ústí nad Labem. Tuto další pobočku otevřela naše členka, transformační koučka Ing. Jana Hamplová, PCC z Centra osobního růstu Děčín. Jana v tomto oboru ani na trhu není žádným nováčkem. Koučování týmů i individuálním klientům se věnuje více než 8 let, má 900 odkoučovaných hodin a udělenou druhou nejvyšší certifikaci od International Coaching Federation (Mezinárodní federace koučů). Pobočku otevřela právě z důvodů možnosti nabídky kratšího dojezdu svým klientům, které má především v okolí Ústí nad Labem a Prahy.

Nově otevřená pobočka je vybavena jak pro individuální koučink, tak zejména pro ten Týmový, kterému se Jana věnuje již řadu let. Věří, že úspěch týmů závisí na jejich ochotě spolu komunikovat, sdílet, naslouchat si a hlavně ochotě vzájemně kooperovat. Společně budovat něco většího, co jeden člověk v takové míře a hloubce dopadu nikdy sám nedokáže.

Aktuálně pro Vás připravila tyto akce:

  • Novoroční zastavení, odkaz zde
  • Roční výcvik UNIKÁTNÍM LÍDREM DÍKY KOUČOVACÍMU PŘÍSTUPU, odkaz zde

Máte-li jakékoli dotazy k výše uvedenému výcviku, Týmovému či jinému typu koučinku, volejte tel.: +420 603 873 579. Jana si s Vámi ráda dá kávu a ukáže, jaký prostor se Vám díky koučovacímu přístupu může otevřít. Jana nekoučuje to, kdo jste, ale kým se můžete stát. Věci co, jak a proč děláme, totiž zásadně ovlivňují to, kým jsme nebo přesněji – kým se vědomě či nevědomě stáváme.

Copyright © 2023 Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem