≡≡ MENU

HLAVNÍ MENU

Česko-maďarské podnikatelské fórum s B2B ON-LINE

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolte mi Vás pozvat na Česko-maďarské podnikatelské fórum ONLINE, další ze série virtuálních podnikatelských fór, které organizuje Hospodářská komora ČR. Součástí fóra budou i B2B jednání online mezi českými a maďarskými firmami. Akce je organizována ve spolupráci s Maďarskou obchodní a průmyslovou komorou.

Akce proběhne v termínu od 11.2. 2021 od 10 hodin do 12.2. 2021 do 16 hodin. V tomto čase je možné online zhlédnout vystoupení představitelů obou komor (řečníků) a uskutečnit B2B jednání s vybranými maďarskými partnery. Česko-maďarské podnikatelské fórum je primárně zaměřeno na firmy podnikající v oborech automobilového průmyslu, dopravní infrastruktury, energetiky a strojírenství.

Postup pro registraci:

  • Zaregistrujete se pod tímto odkazem: https://live.eventtia.com/en/czechhungarianbusinessforuma vyplňte svůj firemní profil. Vyberte z možností, podle toho, zda jste či nejste členem HK ČR. Registraci uložte (můžete se k ní vracet po zadání Vašeho emailu na daném internetovém odkazu v záhlaví webové stránky). Po dokončení registrace se Vám na monitoru zobrazí potvrzující zpráva s výzvou a internetovým odkazem k uhrazení účastnického poplatku, stejně tak Vám dorazí informační email obsahující totéž. Pro zaplacení účastnického poplatku (člen HK ČR 1.800 CZK +DPH; nečlen HK ČR 2.190 CZK +DPH) následně vyplňte Vaše fakturační údaje na ÚČASTNICKÝ POPLATEK ZAPLATIT ZDE a odešlete. Obratem Vám na email dorazí zálohová faktura, kterou prosím uhraďte bankovním převodem
  • Po zaplacení bude Vaše registrace schválena. Následně klikněte na webové stránce dole na AFTER THE REGISTRATION AND VALIDATION CLICK HERE TO ENTER THE BUSINESS FORUM PAGE AND PLAN YOUR B2B MEETINGS. Po zadání Vašeho emailu a konfirmačního kódu, který Vám přijde na email, budete vpuštěni na vlastní stránku akce.
  • Na této stránce můžete také okamžitě v online režimu začít plánovat Vaše B2B jednání se zahraničními partnery. Seznam přihlášených firem je na stránce uveden. Doporučujeme online stránku navštěvovat průběžně, z důvodu průběžného nahlašování účastníků a plánování Vašich B2B jednání. Čas Vašich schůzek si můžete plánovat v intervalu od 11.2. od 10 hod do 12.2. do 16 hod. kde budou v den konání zpřístupněna veškerá videa a prezentace.

Úvodní proslovy a tematicky zaměřené prezentace budou nahrané v online platformě, kde budou v den konání zpřístupněna veškerá videa a prezentace. Spustit je lze kdykoliv během termínu konání fóra.

Dovolujeme si upozornit, že kapacita akce je omezená.

Registraci je možné provést nejpozději do 8.2.2021.

 V případě Vaších dotazů jsme Vám k dispozici.

 

S přátelským pozdravem

 

Ing. Miroslav Veselka

projektový manažer / Project Manager

Zahraniční odbor / Foreign Department

Hospodářská komora České republiky / Czech Chamber of Commerce

Florentinum, Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1

T: +420 266 721 357

veselka@komora.cz   www.komora.cz

 

SÍLA  /  RESPEKT  /  NEZÁVISLOST

Copyright © 2021 Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem