≡≡ MENU

HLAVNÍ MENU

Česko-španělské podnikatelské fórum s B2B on-line dne 24. 02. a 25. 02. 2021

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolte mi Vás pozvat na Česko-španělské podnikatelské fórum ONLINE, další ze série virtuálních podnikatelských fór, které organizuje Hospodářská komora ČR. Součástí fóra budou i B2B jednání online mezi českými a španělskými firmami. Akce je organizována ve spolupráci se Španělskou obchodní komorou, Velvyslanectvím ČR v Madridu a se Španělskou obchodní komorou v České republice (COCERC).

Akce proběhne v termínu od 24. února od 10 hodin do 25. února 2021 do 16 hodin. V tomto čase je možné online zhlédnout vystoupení zástupce HK ČR, velvyslance ČR ve Španělsku, zástupce obou španělských komor a uskutečnit B2B jednání s vybraným španělským partnerem. Česko-španělské podnikatelské fórum je primárně zaměřeno na firmy podnikající v oborech automatizace, inženýrství, energetika, ICT a zdravotnictví.

 

Postup pro registraci:

1)     Zaregistrujete se pod tímto odkazem: https://live.eventtia.com/en/czechspanishbusinessforum vyplňte svůj firemní profil. Vyberte z možností, podle toho, zda jste či nejste členem HK ČR.

Registraci uložte (můžete se k ní vracet po zadání Vašeho emailu na daném internetovém odkazu v záhlaví webové stránky). Po dokončení registrace se Vám na monitoru zobrazí potvrzující zpráva s výzvou a internetovým odkazem k uhrazení účastnického poplatku, stejně tak Vám dorazí informační email obsahující totéž.

Pro zaplacení účastnického poplatku (člen HK ČR 1.800 CZK +DPH; nečlen HK ČR 2.190 CZK+DPH) následně vyplňte Vaše fakturační údaje ZDE a odešlete. Obratem Vám na email dorazí zálohová faktura, kterou prosím uhraďte bankovním převodem.

2)     Po zaplacení bude Vaše registrace schválena. Následně klikněte na webové stránce dole na „CLICK HERE TO ENTER THE FORUM“. Po zadání Vašeho emailu a konfirmačního kódu, který Vám přijde na email, budete vpuštěni na vlastní stránku akce.

3)     Na této stránce můžete okamžitě v online režimu začít plánovat Vaše B2B jednání se zahraničními partnery. Seznam přihlášených firem je na stránce uveden. Doporučujeme online stránku navštěvovat průběžně, z důvodu průběžného nahlašování účastníků a plánování Vašich B2B jednání. Čas Vašich schůzek si můžete plánovat v intervalu od 24. února od 10 hodin do 25. února 2021 do 16 hodin, kde budou v den konání zpřístupněna veškerá videa a prezentace.

 

Úvodní proslovy a tematicky zaměřené prezentace budou nahrané v online platformě. Spustit je lze kdykoliv během termínu konání fóra.

 

Dovolujeme si upozornit, že kapacita akce je omezená.

 

Registraci je možné provést nejpozději do 23. února 2021.

Copyright © 2021 Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem