≡≡ MENU

HLAVNÍ MENU

ESG: Klíč k udržitelnosti (webinář 1. 2. 2024; 10:00 -11:00 hod). Pro členy OHK UL zdarma!

Představte, že Vaše podnikání nejen prosperuje, ale také přispívá k lepšímu a udržitelnějšímu životnímu prostředí.

V rámci našeho semináře se ponoříme do světa ESG (Environmentální, Sociální a Governance aspekty), klíčového prvku Green Dealu, který mění pravidla hry v podnikání. Zjistěte, jak ESG ovlivňuje firemní strategie, investice a celkovou společenskou odpovědnost. Nenechte si ujít příležitost se dozvědět, jak může ESG obohatit Vaše podnikání a přispět k udržitelnější budoucnosti.

Nezmeškejte šanci objevit, jak ESG může pozitivně transformovat Vaše podnikání a přispět k budování udržitelnějšího zítřka.

HARMONOGRAM WEBINÁŘE:

  • nová legislativa – implementace CSRD směrnice zavádějící ESG povinnosti do zákona o účetnictví
  • zpráva o udržitelnosti – povinnost nebo příležitost?
  • okruh povinných subjektů
  • obsahové náležitosti zprávy o udržitelnosti

Těmto a dalším otázkám se budeme věnovat v rámci webináře – prakticky a bez zbytečných paragrafů.

LEKTOŘI:

JUDr. Pavel Staněk, MBA je partnerem ARROWS ETL Global, advokátem, poslancem PS PČR a partnerem pro strategické obchodní vztahy. Významně se angažuje v oblasti ESG a udržitelného rozvoje. Jeho expertíza spočívá v zavádění environmentálních, sociálních a správních standardů do podnikové praxe. Klade důraz na spojení udržitelných principů s trvalou prosperitou a rozvojem firem, čímž přispívá k vytváření zodpovědného a udržitelného podnikatelského prostředí.

Kromě této specializace má JUDr. Pavel Staněk také hluboké znalosti a zkušenosti v oblastech jako je obchodní právo, mezinárodní obchod a arbitráže, které mu umožňují poskytovat komplexní poradenství svým klientům.

Mgr. Karel Huneš je advokát trvale spolupracující s advokátní kanceláří ARROWS ETL Global a specialistou na ESG a udržitelný rozvoj. Má bohaté zkušenosti v oblasti začleňování environmentálních, sociálních a vládních aspektů do firemních strategií. Zaměřuje se na propojení principů udržitelnosti s dlouhodobou stabilitou a růstem podniku.

V rámci své praxe se specializuje na stavební právo a s ním propojené právní obory. Ve své dosavadní praxi zastupoval klienty – developery různých investičních projektů, stavebníky rodinných a bytových domů, rekreačních areálů v horských oblastech atd.

Stavebním právem se zabývá na denní bázi a svým klientům poskytuje komplexní poradenství, které je podložené jak jeho podrobnou znalostí oboru, tak i předchozími praktickými zkušenostmi.

PŘIPOJENÍ:

Webinář se koná pouze on-line – podrobnější informace o připojení se k webináři obdržíte na Vámi zadanou e-mailovou adresu po vyplnění a odeslání níže uvedené přihlášky. Po technické stránce není potřeba žádné zvláštní vybavení, zcela postačí běžný počítač s prohlížečem a zvukovým výstupem (reproduktory/sluchátka), případně zabudovaným mikrofonem.

CENA WORKSHOPU:

Pro členy OHK UL zdarma.

REGISTRACE/PŘIHLÁŠKA:

ESG: Klíč k udržitelnosti! | ARROWS advisory group – Právo, daně, účetnictví, dotace, pojištění, akademie. (arws.cz)

KONTAKT/DOTAZY:

Veronika Čejpová, cejpova@arws.cz, tel. +420 777 117 286

VÝHRADA ÚČASTI:

Akce není určena pro poradce, či osoby pracující, či podnikající v poradenství. Změna zúčastněných osob vyhrazena.

Copyright © 2024 Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem