≡≡ MENU

HLAVNÍ MENU

ICUK – Malé a střední firmy z Ústeckého kraje mohou požádat o dotaci na inovace

Malé a střední firmy z Ústeckého kraje mohou požádat o dotaci na inovace. Od kraje dostanou až 200 000 Kč.

Na inovaci vyvinutou ve spolupráci s výzkumníky budou i letos moci žádat firmy z regionu v programu Inovační vouchery Ústeckého kraje. Krajské zastupitelstvo v minulém týdnu schválilo základní parametry pro tento rok. Dotaci až 200 000 Kč na inovaci svých produktů, služeb i pracovních procesů budou moci získat tentokrát pouze malé a střední podniky.

Velké podniky letos na dotaci nedosáhnou. Nově si také budou moci firmy zažádat o dotaci na zpracování plánů pro digitalizaci. Na realizaci spolupráce budou mít firmy z regionu opět 12 měsíců a maximální výše příspěvku činí 70 % způsobilých nákladů. Příjem žádostí by měl začít za měsíc, od 21. dubna 2020 a potrvá do 31. května. Vzhledem k aktuální situaci doporučuje sledovat webové stránky ICUK anebo www.kr-ustecky.cz, kde budou rovněž zveřejněny aktuální informace a formuláře.

Inovační vouchery Ústeckého kraje se v roce 2020 vyhlašují již pošesté. Letošní termín pro podání žádosti je oproti předchozím létům posunutý z ledna na duben.

Více info naleznete na: https://icuk.cz/male-a-stredni-firmy-z-usteckeho-kraje-mohou-pozadat-o-dotaci-na-inovace-od-kraje-dostanou-az-200-000-kc/

Copyright © 2020 Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem