≡≡ MENU

HLAVNÍ MENU

JAK NASTARTOVAT INOVACE VE FIRMĚ? DATA aneb, kdo nevidí informace, střílí naslepo!

8. února od 9.00 do 12.00 h.

WORK SPACE / ICUK

Velká Hradební 2800/54, Ústí nad Labem

Oblíbená akce pro aplikaci inovací ve firmách. Zkušenosti, praktické návody a úspěšné příklady inovací mají každoročně specifické zaměření. Tentokrát na téma získávání a vyhodnocování dat a informací.

PROGRAM:

9.00 – Zahájení

9.15 Jak vést úspěšný byznys a být vždy napřed před konkurencí? / Jan Chalas zakladatel společnosti DataFriends a lektor MBA programu Panevropské univerzity.

Jak dostat nepřehledná data pod kontrolu a pomocí dynamického online reportingu z nich během pár kliknutí vytěžit maximum pro svůj byznys? Na praktických případech dalších firem vám ukážeme, jak efektivně nahradit neoblíbené excelovské tabulky vizuálně přehlednými reporty, které jsou dynamické, přizpůsobitelné a jednoduše podle nich zvládnete plánovat další byznysová rozhodnutí.

10.00 –  Jak pracovat s daty o trhu a o svých zákaznících? Co si můžu udělat ve firmě sám a kdy a kde je dobré spojit se s profesionály? / Jana Hamanová, ředitelka SC&C, přednáška + diskuse

Zdravá firma potřebuje růst. Aby se tak mohlo stát, jsou k tomu zapotřebí informace o trhu, na kterém se pohybuje, o své konkurenci, o svých zákaznících a leadech, ale také o možných příležitostech. A pokud má firma ještě mezinárodní ambice, tak se kvalita informací stává ještě důležitější. Ukážeme si, jak v tom mohou pomoci výzkumy, a také jak je důležitá analýza interních databází nebo veřejných dat.

11.15 – NETWORKING

REGISTRACE
Copyright © 2024 Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem