≡≡ MENU

HLAVNÍ MENU

Letní setkání členů OHK UL na jezeře Milada (1. 9. 2018)

Vážené dámy a pánové,

pod záštitou Okresní hospodářské komory Ústí nad Labem bude v sobotu 1. září 2018 od 10:00 hod. odstartována týmová štafeta na 3 km o pohár OHK UL. Závod se uskuteční v rámci 3. ročníku Běhu upřímných srdcí na jezeře Milada u Chabařovic, jehož pořadatelem je Nadační fond Upřímné srdce.

Sestavte 3–členné firemní běžecké týmy a zaregistrujte se k závodu na www.uprimnesrdce.cz/beh/ * pomůžete tak těm, kteří Vaší pomoc potřebují! Registrací jednoho týmu (3 x 300 Kč), přispějete celým registračním poplatkem, tedy celkem 900 Kč konkrétním hendikepovaným dětem (blíže viz dopis v příloze). Členy prvních 5ti zaregistrovaných týmů navíc odměníme vstupenkami na Pivovarské slavnosti 2018 (http://pivovarske.cz/, které se konají dne 9. 6. 2018 v Letním kině v Ústí nad. Neváhejte a zaregistrujte svůj tým! Závodní družstvo sestavte ze svých zaměstnanců, dětí, manželů a manželek! Tým OHK UL je již sestaven a zaregistrován! S kým z Vás se na trati potkáme a budeme závodit o pohár OHK UL a luxusní dárkové koše?!!! 😊

O naše běžce i neběžce se za laskavé podpory společnosti ELIMON a.s. postaráme!  Pro členy  OHK UL (ale i pro Vaše běžce zaměstnance a rodinné příslušníky) budeme mít připraven VIP stan s kvalitním občerstvením a dobrým pivem! Pro Vaše děti je připraven bohatý doprovodný program a je třeba dodat, že celá akce se koná na pláži jezera Milada a můžeme se tedy  i koupat 😊.

Těšíme se na setkání, jste Všichni srdečně zváni ať už jako závodníci či fandové příjemné a smysluplné zábavy!

*Pozn.: z technických důvodů (viz GDPR) je nutné, aby byl každý ze tříčlenného týmu zaregistrován samostatně, a to pod stejným názvem týmu. Následně Vám, na Vámi zadaný kontaktní email, přijde informace o potvrzení registrace a k platbě startovného (viz 3 x 300 Kč).

 

Běh-upřímných-srdcí_1.9.2018

Copyright © 2018 Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem