≡≡ MENU

HLAVNÍ MENU

Pozvánka na odborný seminář na téma NOVÉ ŘEŠENÍ EXEKUCÍ ZAMĚSTNANCŮ (6. 3. 2019 od 10 hod. v Ústí nad Labem)

Vážení zaměstnavatelé,

rádi bychom Vás upozornili na odborný seminář na téma NOVÉ ŘEŠENÍ EXEKUCÍ ZAMĚSTNANCŮ, který se koná 6. 3. 2019 od 10 hod. v PB Centrum, zasedací místnost 1. patro, Mírové náměstí 37, Ústí nad Labem.

Exekuce jsou velmi aktuálním a palčivým tématem mnoha firem, ale i celé české společnosti. Na semináři budou účastníci uvedeni do problematiky exekucí, budou představena statistická čísla a na příkladech ukázány situace lidí v exekuci.

Především bude představeno unikátní řešení, které pomůže motivovat zaměstnance v exekuci a přitom snížit administrativu s nimi spojenou až o 70%. V následné diskusi se pak mohou účastníci ptát na cokoliv, co je spojené s exekucemi, příp. insolvencí.

Téma řešení exekucí odborně představí spolumajitel společnosti ARMEX SOLUTIONS Jiří Tůma, který se již téměř 20 let pohybuje v prostředí pohledávek a dluhů jako soudní vykonavatel nebo v exekutorské kanceláři. Na toto téma publikuje články, účastní se konferencí a je autorem knihy s pracovním názvem „Obchod s neštěstím“, která vyjde na jaře 2019.

 

Seminář je určen především pro finanční a personální ředitele společností nebo pro jejich CEO.

Účast na semináři můžete potvrdit na email martina.zavadilova@armexsolutions.cz.

Účast na semináři je zdarma.

Copyright © 2019 Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem