≡≡ MENU

HLAVNÍ MENU

Pracovní příležitosti pro firmy ze zahraničí

Rádi bychom vás oslovili s nabídkou zapojit se do aktivity lákání talentů ze zahraničí do ČR, resp. do Ústeckého kraje,  kterou organizuje agentura CzechInvest ve spolupráci s Ústeckým krajem, Inovačním centrem ÚK a Krajskou hospodářskou komorou.

Navazujeme tak na úspěšný projekt Czech emploi, který se realizoval ve Francii a měl u řady zaměstnavatelů úspěch v získání nových odborně vzdělaných zaměstnanců. Jedná se o projekt organizovaný ve spolupráci s EURES- evropskou sítí na podporu pracovní mobility (součástí platformy EURES je databáze pracovních nabídek napříč EU), více informací zde: EURES a naEuropean job platform.

Letos na podzim bude zahájen projekt Trabajar en Chequia, který bude probíhat online prostřednictvím vznikající webové stránky a zároveň bude na podzimní akci v Madridu představen český pracovní trh. Na této akci bude příležitost nabízet vaše volné pracovní pozice v Ústeckém kraji.

Pokud máte zájem propagovat Vaše pracovní nabídky prostřednictvím tohoto projektu, postup je následující. Aby bylo možné zajistit odpovídající kandidáty, potřebujeme nejprve zjistit, jaká je poptávka zaměstnavatelů. Na konci emailu naleznete formulář k vyplnění pracovní pozice, kterou chcete ve Španělsku propagovat. Tento formulář, prosím, vyplňte a do 31. 8. 2019 zašlete na adresy uvedené ve formuláři, v kopii na ředitelku pobočky Czechinvest v Ústeckém kraji, paní Alenu Hájkovou – alena.hajkova@czechinvest.org.

Zároveň bychom Vás rádi informovali o první přeshraniční evropské online burze práce, která se bude konat dne 5. 9. 2019,  pořádá ji partnerství EURES TriRegio (Sasko – DE, Dolní Slezko – PL a Severní Čechy – ČR). Místo klasické burzy práce, kam chodí klienti, se vše odehrává online. Díky tomu mohou zaměstnavatelé bezplatně zpřístupnit svá volná místa celoevropskému publiku, spojit se s potenciálními uchazeči o pracovní místo a prezentovat svou společnost na internetových stránkách www.europeanjobdays.cz – vše zdarma, pohodlně z domova nebo z kanceláře. Evropské dny online pracovních příležitostí poskytují zaměstnavatelům přímý přístup k velkému množství uchazečů o zaměstnání z celé Evropy. Pokud máte zájem se European Online Job Day 2019 zúčastnit, pak se stačí jednoduše zaregistrovat na internetové stránce zde: https://www.europeanjobdays.eu/de/taxonomy/term/18060.

V případě dotazů kontaktujte paní Alenu Hájkovou,alena.hajkova@czechinvest.org; tel. 725 523 430

Přejeme vám krásný den, ICUK.

Copyright © 2019 Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem