≡≡ MENU

HLAVNÍ MENU

PREZENTAČNÍ FÓRUM ČLENŮ OHK UL – 13. 9. 2018 v ÚSTÍ NAD LABEM

Vážené dámy a pánové,

dovolte mi informovat Vás, že v termínu 13. 9. 2018 připravujeme druhý ročník prezentačního fóra Okresní hospodářské komory Ústí nad Labem.

 Název akce:                SPOLEČNĚ NA TRHU PRÁCE – PREZENTAČNÍ FÓRUM OHK UL

Termín:                        13. 9. 2018 od 10:00 do 17:00 hod.

Místo konání:              Masarykova 3488/1, 400 01 Ústí nad Labem (sály v přízemí administrativní budovy sídla OHK UL, včetně venkovního veřejného prostranství)

Charakter akce:          Hlavním cílem této akce je umožnit členům OHK UL prezentovat se široké veřejnosti formou informačního stánku (prezentace služeb, výrobků, aktivit, úspěchů atp.). Na akci se budou dále prezentovat také střední školy, tak abyste měli, v případě Vašeho zájmu, možnost navázat s nimi spolupráci v oblasti výkonu odborných praxí, brigád, vzdělávacích aktivit atp. Díky spolupráci s Krajským úřadem Ústeckého kraje, bude na akci pozvána jak široká veřejnost, tak také rodiče, pedagogové a žáci základních škol. Ti zde budou mít možnost seznámit se zaměstnavateli a jimi poptávanými profesemi na trhu práce.

Akce zaměřena na:     podnikání, kariéru, poradenství, pracovní příležitosti, spolupráci

Motto akce:                „Coming together is a beginning, staying together is progress, and working together is success.“

 Panelové diskuze:       Nad rámec organizace v minulém roce, připravujeme pro účastníky program panelových diskusí a přednášek. V dopoledním bloku k tématům kariérního poradenství (pro žáky a studenty), v odpoledním bloku pak k tématům podnikání. Tento program bude pro účastníky zdarma.

Organizace:                 pro členy OHK UL je účast zdarma. V případě, že nedisponujete vlastním stánkem, zdarma ho pro Vás připravíme a pokusíme se splnit všechna Vaše přání a požadavky spojené s vlastní prezentací. Dále máme pro členy OHK UL, kteří se budou na akci prezentovat, připraveno pohoštění v průběhu celého dne v místní kavárně Báchorka (samozřejmě zdarma J).

Způsob přihlášení:       v případě Vašeho zájmu účastnit se, prosím vyplňte PŘIHLÁŠKU a tu naskenovanou zašlete na emailovou adresu: arlena.nikolicova@ohk-ul.cz

Počet informačních stánků na akci je omezen, proto doporučujeme, rychlou reakci.

Kontaktní pracovník:   Arlena Nikoličová, tel. 774 101 137, email: arlena.nikolicova@ohk-ul.cz

Další informace:          Pozvánka na akci, včetně katalogu vystavovatelů bude zveřejněna na stránkách OHK UL a Krajského úřadu Ústeckého kraje v druhé polovině měsíce srpna 2018.

Partneři akce:             Krajský úřad Ústeckého kraje, Úřad práce ČR – Krajská pobočka v Ústí nad Labem, Glencore Agriculture Czech s.r.o., ELIMON a.s., METALSAFE s.r.o.

Těším se na naší spolupráci a přeji Vám hezký den,

Bc. Arlena Nikoličová

pověřená ředitelka OHK UL

OKRESNÍ HOSPODÁŘSKÁ KOMORA ÚSTÍ NAD LABEM

Masarykova 3488/1  |  400 01 Ústí nad Labem

M: 774 101 137

arlena.nikolicova@ohk-ul.cz| www.ohk-ul.cz

POZVÁNKA_13-9-2018

závazná-přihláška_členská-firma

Copyright © 2018 Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem