≡≡ MENU

HLAVNÍ MENU

PŘIJĎTE S NÁMI POSNÍDAT A ÚSPĚŠNĚ NASTARTOVAT NOVÝ DEN (5. 3. 2020)

Vážení členové OHK UL,

dovolte nám, pozvat Vás ve čtvrtek 5. 3. 2020 od 8:30 do 10:00 hod na dobrou snídani do Pivovaru Hotel na Rychtě, a při té příležitosti Vás pod profesionálním vedením Ing. Petra Landy a Ing. Ivety Schovancové ze společnosti PGM CONSULTING s.r.o. informovat o novinkách v oblasti dotací. Seznámíme Vás s nejnovějšími dotačními příležitostmi, přiblížíme projektový cyklus a shrneme nejčastější chyby v rámci dotačního procesu. Toto téma doplní také zástupce vládní agentury API, Mgr. Bc. Markéta Šikulová. Dotace jsou zde k podpoře Vašeho podnikání! Nenechte se odradit náročností jejich čerpání! Pomůžeme Vám!

Všímáte si, jak se čím dál více píše o koučinku? Využití koučovacího přístupu ve firmách bez ohledu na jejich velikost? Koučích, kteří dokáží někdy až zázraky díky zvýšení motivace zaměstnanců? Slýcháte známé, jak mají svého osobního kouče nebo dokonce s někým začali externě spolupracovat? Ale Vy stále nevíte, co si pod koučinkem představit? Jak může profesionální kouč pomoci? V jakých oblastech? Jak celá spolupráce vypadá, ale hlavně čím se jednotlivý kouči liší a jaká je cena a měřitelnost koučování? O tom všem můžete hovořit s hostem naší snídaně Ing. Janou Hamplovou, ACC. Sama říká, že ráda mluví o věcech z praxe. Její snahou bude Vám téma koučinku ještě více přiblížit a sděluje, že se jí můžete otevřeně zeptat na cokoli.

Veškeré další podrobné informace k této akci najdete v pozvánce v příloze tohoto emailu. Samozřejmě, že Vás, jako kmenové členy OHK UL zveme a celá tato aktivita Vám bude poskytnuta v rámci Vašeho členství bezplatně. Přijďte na dobrou snídani! Těšíme se na Vás!

Počet míst je ovšem omezen, proto je důležité, abyste nás o své účasti včas informovali, a tak rezervovali své místo!

Copyright © 2020 Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem