≡≡ MENU

HLAVNÍ MENU

UNIKÁTNÍM LÍDREM DÍKY KOUČOVACÍMU PŘÍSTUPU

Vážené dámy, vážení pánové,
dovolujeme si Vás upozornit na roční výcvik s názvem Unikátním lídrem díky koučovacímu přístupu“, který právě spustil své registrace. Jedná se o 10 pravidelných setkání ročního výcviku, který se koná již popáté a získal řadu výborných hodnocení. Výcvik je především pro jednatele, majitele firem, manažery, vedoucí pracovníky a další budoucí lídry – muže i ženy (výcviky jich prošlo již mnoho a dámy jsou obzvláště vítány). Pro obory jako např. bankovnictví, hotelnictví, prodej nemovitostí, školství, automobilový, chemický, výrobní, strojírenský či stavební průmysl a mnoho dalších.

Dosud několik let po sobě probíhal výcvik v Děčíně. Nyní, díky nově otevřené pobočce, jej mohou účastníci navštěvovat v Koučovně v ulici Pivovarská 1, v centru Ústí nad Labem.

Co díky ročnímu výcviku získáte:

  • rozvinete své samostatné myšlení pomocí různých technik
    (naučíte se dělat rozhodnutí a přijmout za ně zodpovědnost)
  • budete trénovat otevřené otázky v koučování, které je u lídrů nezbytné
  • začnete vidět potenciál lidí ve Vašem týmu a naučíte se ho aktivně využívat
  • velké obohacení a sdílení díky vytvořené skupině
  • naučíte se prakticky využívat konkrétní osvědčené manažerské nástroje
  • za absolvování a 90% účast při setkáních na závěr získáte certifikát s potvrzením o absolvování ročního výcviku, který má vysokou hodnotu v osobním rozvoji a oblasti vzdělávání

Garantkou výcviku je naše členka, profesionální transformační koučka s druhou nejvyšší certifikací, udělenou od Mezinárodní federace koučů (ICF ČR), Ing. Jana Hamplová, PCC. Koučování se věnuje 8 let a má za sebou 900 odkoučovaných hodin strávených se svými klienty. Máte-li jakékoli dotazy k výše uvedenému výcviku, Týmovému či jinému typu koučinku, volejte tel.: +420 603 873 579. Jana si s Vámi ráda dá kávu a ukáže, jaký prostor se Vám díky koučovacímu přístupu může otevřít. Jana nekoučuje to, kdo jste, ale kým se můžete stát. Věci co, jak a proč děláme, totiž zásadně ovlivňují to, kým jsme nebo přesněji – kým se vědomě či nevědomě stáváme.

Copyright © 2023 Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem