≡≡ MENU

HLAVNÍ MENU

Work-life balance: Jak dosáhnout stavu, ve kterém budete spokojeni? Máme pro Vás TIP !

Dovolte nám představit paní Michaelu Czernekovou, Ph.D, členku OHK UL – Michaela se zaměřuje na podporu podnikatelů a manažerů, v dosažení jejich plného potenciálu a zdravého pracovního prostředí. Je certifikovanou transformační a byznys koučkou (2 roky praxe, nyní aspirující na další ACC certifikaci). Specializuje se na životní styl a podporu duševního zdraví (prevence alkoholismu a problémy s jídlem). Obdržela  doktorát na lékařské fakultě UK v Praze a působila řadu let ve výzkumu a na akademické půdě, žila a pracovala ve 4 zahraničních zemích. Má bohaté zkušenosti s marketingem a budováním osobní i firemní značky. Nyní využívá nejen kreativní techniky koučinku, ale také životní i pracovní zkušenosti k podpoře majitelů firem a manažerů.

Ve své praxi se zaměřuje na podporu podnikatelů v oblasti emocionálního zdraví a životní harmonie a také pomáhá budovat osobní značky (spojuje koučink a marketing). V rámci seberozvoje se věnuje zejména:

  • Emoční zralost a agilita: Pomáhá jednotlivcům lépe porozumět jejich emocím a chování, což vede k vyšší efektivitě, spokojenosti a osobnímu naplnění.
  • Stanovení osobních a pracovních priorit: Jak delegovat, nastavit priority, zjistit hodnotový řetězec firmy, být si vědoma svých talentů a umět je rozvíjet.
  • Prevence a zvládání syndromu vyhoření: Poskytuje nástroje a strategie pro identifikaci a prevenci vyhoření, což je klíčové pro dlouhodobý úspěch.
  • Identifikace a řešení stresorů: Pomáhá najít a řešit hlavní zdroje stresu, což vede k celkovému zlepšení pracovního prostředí a pracovat s vlastní kreativitou.
  • Relaxační a uvolňovací techniky: Nabízí techniky pro relaxaci a celkové uvolnění, které přispívají k lepší duševní pohodě.
  • Empatický leadership: Školí manažery, jak být otevření a zranitelní před svým týmem, což vede k autentickému vedení a budování přirozeného respektu.
  • Prevence toxického pracovního prostředí: Pomáhá předcházet a řešit problémy spojené s toxickým chováním na pracovišti.
  • Práce se strachem: Pomáhá firmám, týmům a jednotlivcům pracovat se strachem a umožnit jedincům být tvůrci nikoliv oběti systému nebo limitů.

kontakt:

Michaela Czerneková, Ph.D.,

WhatsApp: +420 607 606 290

e-mail: michaela.czernekova@gmail.com

LinkedIn: Michaela Czerneková

web: michaelaczernekova.com

 

Copyright © 2024 Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem