≡≡ MENU

HLAVNÍ MENU

Zveme Vás na další z našich exkluzivních vzdělávání – tentokrát na téma: ONLINE MARKETING CHYTŘE – pro členy OHK UL ZDARMA

Vážené dámy a pánové,

zveme Vás na další z našich exkluzivních vzdělávání – tentokrát na téma „Online marketing chytře“. Žijeme v době, kdy se obchod zásadně mění. Zákazníci váhají, náklady se zvyšují … dobrý marketing je důležitější než kdy před tím!. A protože žijeme v době digitální je nutné zaměřit se právě na online nástroje! Předběhněte konkurenci – ukážeme Vám jak na online marketing, tak aby Vás zákazníci našli a už Vás nepustili. Ukážeme Vám, jak svou nabídku představit chytře a získat více zákazníků. Pro členy OHK UL samozřejmě zdarma!

Program vzdělávání:

 • WEB – jednoduchý, přehledný, aktuální, prodejní
 • SEO – musejí Vás najít
 • Analýza WEBu
 • Průběžná analytika a reporting
 • Placená online reklama
 • Využívejte zprostředkovatelských portálů
 • Sociální sítě? Ano, ale …
 • Nebojte se být osobní
 • Objevte social media monitoring
 • Nepřestávejte být v obraze

Termín vzdělávání:

úterý 7. 3. 2023 od 9:00 hod. do 15:00 hod. (12:00 – 13:00 pauza na oběd)

Místo a formát vzdělávání:

–  jedná se o prezenční vzdělávání

–  výuková místnost v sídle OHK UL (Masarykova 3488/1, první poschodí)

Lektoři kurzu:

Ing. Pavel Štima (Web developer & SEO konzultant): Pavel pochází z Ústí nad Labem. Ještě na vysoké škole začal podnikat v oblasti reklamy a marketingu v reklamní agentuře. S nástupem internetu se začal věnovat tvorbě webových stránek a postupně se vyprofiloval. Dnes se zabývá optimalizací webových stránek a e-commerce pro vyhledávání na internetu. Vyšší návštěvnost na webu, více klientů i objednávek.

Zuzana Vacurová (Account/Project manager): Zuzka v Ústí vyrostla, vystudovala FSE UJEP a posledních několik let tu pomáhá budovat digitální agenturu. Od roku 2019 se profesionálně věnuje marketingu a sociálním sítím a pomáhá firmám a podnikatelům s nastavením jejich online komunikace. Její doménou je Instagram, TikTok a influencer marketing. Řekne vám, jak využít algoritmy na maximum, ukáže, co zrovna letí za trendy a prozradí, jak nastavit spolupráce s influencery, aby měly hlavu a patu. Jako vedoucí divize sociálních sítí a influencer marketingu v CreatiComu Zuzka pomohla už desítkám klientů. V současnosti se zaměřuje hlavně na marketing pro HORECA segment, například vede přes 2 roky komunikaci pražské L’Osterie a stará se kompletně o marketing Červeného Jelena.

Počet účastníků v kurzu:

12 osob

Podmínky účasti (vzdělávání zdarma):

 • členství v OHK UL,
 • účast na celém vzdělávacím kurzu.

Na vzdělávání si účastník přinese pomůcky pro záznam z přednášek. Budou pro Vás připraveny tištěné vzdělávací materiály. Navíc pro Vás bude připraveno drobné občerstvení (káva, čaj, nealko, sušenky). Vzhledem k tomu, že výuku realizujeme v centru města, je v dosahu několik dobrých restaurací a rychlé občerstvení, které můžete využít v čase obědové pauzy.

V případě zájmu doporučujeme rychlou registraci formou odpovědního emailu, počet míst je omezen. Rezervace provádějte na emailu: arlena.nikolicova@ohk-ul.cz

 

 

Copyright © 2023 Okresní hospodářská komora Ústí nad Labem